obec Mikulovice má již více než 750 let historie

  do obce patří rovněž Široký Brod a Kolnovice

  skvělou vyhlídku si užijete z rozhledny Zlatý Chlum

  z letiště LKMI startují vyhlídkové lety

  kulturu reprezentuje divadelní soubor Kantoři

  FK Mikulovice hrál i třetí nejvyšší soutěž MSFL

  o seniory je příkladně postaráno v DPS 

  v krizových situacích pomáhají dva sbory SDH

Klub Maminek – Soužití 2005 o.p.s.

 

Milé maminky, babičky, ale i tatínkové, přijměte pozvání do mateřského centra - Klubu maminek v Mikulovicích. Je to místo setkávání kojenců, batolat i dětí předškolního věku, jejich rodičů, prarodičů, ale i těhotných maminek. Scházíme se pravidelně každé pondělí v čase 9.30-12.00 hod v komunitním centru v Mikulovicích (budova mateřské školky, vchod jakoby do kadeřnictví, ale v přízemí).

Návštěvou mateřského centra získáte nejen aktivní využití volného času na mateřské dovolené, ale pro své ratolesti možnost navázat první kontakty se svými vrstevníky, rozvoj komunikace dětí, možnost si něco pěkného vyrobit nebo načerpat inspiraci při tvoření a zejména možnost společenského kontaktu maminek.

Prostory k naší činnosti nám zapůjčuje Soužití 2005 o.p.s., pod jejíž organizaci spadáme. K dispozici máme přebalovací pult, kávovar, kuchyňku, hračky, materiál a pomůcky ke tvoření.

Byly vytvořeny facebookové stránky Klub maminek, Soužití o.p.s., na těchto stránkách informujeme o činnosti, o novinkách, také zde můžete shlédnout fotografie našich výrobků …

V letošním roce plánujeme přednášku na téma „Sociální dávky“, jarní aranžování, tvoření na velikonoční výstavu, budeme pokračovat ve cvičení s dětmi na básničky, tancování s dětmi, hraní si. O veškerých akcích budeme informovat na plakátech, webových stránkách obce a na facebooku.

Rádi přivítáme nové maminky s jejich dětmi, přijďte mezi nás. Více informací možno získat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na Vás.

                                                                                   Za maminky Lucie Pospíšilová

archív původních stránek obce

Obec Mikulovice, Hlavní 5, 790 84 Mikulovice

Bankovní spojení Komerční banka a.s. čú. 1723841/0100

IČO 00303003, DIČ CZ00303003

ID datové schránky 9fmbcrk, tel. 584 429 100

pondělí 7:00 - 17:00

úterý 7:00 - 15:00

středa 7:00 - 17:00

čtvrtek 7:00 - 15:00

pátek 7:00 - 13:30

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

přihlaste se