...
Mikulovice

Sportovně společenská návštěva Pakoslawic

Společné foto

V sobotu 2.3.2019 vyrazila delegace naší obce čítajíci 20 osob do partnerské obce Pakoslawice k účasti na 4.ročníku Olympijských her.

Tým z Mikulovic reprezentovali občané ve věkovém rozmezí 19-70 let, kteří se zúčastnili 6 disciplín - stolní tenis, volejbal, biliár, střelba šestek na basketbalový koš, střelba na fotbalovou branku a přetahování lanem. Po těžkých bojích jsme skončili v první desítce z celkového počtu 13 soutěžících družstev. Po skončení soutěží následovalo přátelské posezení naší delegace s obyvateli obce Pakoslawice v prostorách rekonstruované hasičské zbrojnice. Všem, kteří se akce zúčastnili jako soutěžící, ale i jako diváci, kteří povzbuzovali náš tým, patří velké poděkování za účast na této akci

Datum vložení: 8. 3. 2019 13:23
Datum poslední aktualizace: 2. 4. 2019 8:52
Autor: Roman Šťastný

Partneři

   mikulovice   hradec-nova-ves   supikovice48   pisecna   velke-kunetice   zlate-hory   głuchołazy   jesenik   rejviz   pakosławice   krasna-kosice   sverzov